BRRip
Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija

Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija

(Rogue One: A Star Wars Story)
0
0
+55
Balsavo: 5
Trukmė: 2val. 13min.
Kalba:
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Režisavo: Gareth Edwards
Aktoriai: Felicity Jones. Diego Luna. Alan Tudyk ...
Filmo siužetas:
Pernai į kino teatrus po 15 metų pertraukos sugrįžusi nauja istorijos dalis „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sumušė kone visus pelningumo rekordus ir įsitaisė trečioje vietoje tarp visų laikų daugiausiai užsidirbusių kino projektų. Prognozuojama. kad panašus likimas ištiks ir „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“.

Pastarasis filmas nėra naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis. Tai – 1977-ųjų filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ priešistorė.

Filmo veiksmas žiūrovus nukelia į laikus prieš „Žvaigždžių karų IV: nauja viltis“ filmo siužetą ir atskleidžia sukilėlių planus.

Sukilėlių komandai atstovauja Jyn Erso akt. Felicity Jones ir Cassianas Andro akt. Diego Luna. Jaunuolių laukia itin atsakinga užduotis – pavogti „Mirties žvaigždės“ planus. kad galėtų surasti jos silpną vietą ir smogti. ir šitaip Visatai sugrąžinti viltį. Būtent ši misija vėliau padės sunaikinti galingąjį Imperijos ginklą.

Daugiau nei įprasta nuožmių mūšių ir kovų. narsūs herojai ir kvapą gniaužiantys iššūkiai – tiems. kurie nori žinoti. kaip viskas prasidėjo.

Naujoje „Žvaigždžių karų“ dalyje. kuri. teigiama. bus itin karinė. tradiciškai suburtas talentingas aktorių žvaigždynas – filme vaidina Forestas Whitakeris. Mads Mikkelsenas. Diego Luna ir kiti. Pagrindinis vaidmuo buvo patikėtas „Oskaro“ nominantei Felicity Jones. Kalbama. kad aktorių atrankoje ji turėjo įveikti ne vieną garsią konkurentę – nuo Rooney Mara'os iki Tatianos Maslany.

Istorijos antologiją režisuoti ėmėsi velsietis Garethas Edwardsas „Godzila“.

Žiūrėti Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija online 3 450 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija / Rogue One: A Star Wars Story (2016)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo