BDRip
Tamsiausios galios

Tamsiausios galios

(The Darkest Minds)
0
0
+57
Balsavo: 7
Trukmė: 1h 45min
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Fantastinis, Trileris
Režisavo: Jennifer Yuh Nelson
Aktoriai: Amandla Stenberg. Mandy Moore. Gwendoline Christie. Bradley ...
Filmo siužetas:
Jauna mergina Rubė net nesitikėjo. kad išgyvens siaubingą marą. kurio metu žuvo 98% pasaulio vaikų... tačiau jai pasisekė.

Visi šie vaikai. kurie išgyveno ligą. itin pasikeitė – įgavo antgamtines galias. kurias galima apibūdinti tik spalvomis: žalieji – super intelektualūs. mėlynieji – telekinetikai. geltonieji kontroliuoja elektrą. oranžiniai – mintis. ir galiausiai. raudonieji – valdo ugnį.

Rubė. nors pati to dar nesuvokia. yra viena iš galingiausių oranžinių žmonių. Patekusi į „Thurmond“ stovyklą. skirtą tokiems „galingiems“ vaikams. Rubė akimirksniu pastebi. kad visi oranžinės kategorijos vaikai vienas po kito dingsta. Bijodama dėl savo ateities mergina nusprendžia meluoti ir apsimesti. kad yra žalia – super intelektuali.

Po siaubingų kančių ištrūkusi iš šios siaubingos vietos. Rubė prisijungia prie pabėgėlių grupės. Netrukus ši naujai susikūrusi šeima supranta. kad pasaulyje. kurį valdo suaugusieji. bėgti nuo pavojaus nepakanka – jie turi panaudoti savo jėgas ir pasipriešinti. kad išliktų. Ir išgelbėtų ne tik save. bet visus pasaulio vaikus..

Režisierės Jennifer Yuh Nelson mokslinės fantastikos trileryje „Tamsiausios galios“ pagrindinius vaidmenis atlieka perspektyvūs jaunieji aktoriai Amandla Stenberg („Man esi vikas“) ir Harris Dickinson („Paplūdimio žiurkės“).

Žiūrėti Tamsiausios galios online 4 331 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Tamsiausios galios online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo