BRRip
Bleiro ragana

Bleiro ragana

(Blair Witch)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1val. 29min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Siaubo, Trileris
Režisavo: Adam Wingard
Aktoriai: James Allen McCune. Callie Hernandez. Corbin Reid ...
Filmo siužetas:
Ar dar prisimenate „Bleiro raganos projektą"? Į paslaptinguosius miškus iškeliauja antra ekspedicija...

Prieš 17 metų visą pasaulį pašiurpino paslaptinga ir klaiki istorija. Buitine kamera nufilmuoti epizodai atskleidė tragišką trijų paauglių likimą 1994-aisiais Merilendo valstijos miškuose. Trys kiną studijuojantys jaunuoliai nutarė įsitikinti apylinkėse sklandančios legendos apie klastingą Bleiro raganą tikrumu ir dingo be pėdsakų. Jų nufilmuota medžiaga buvo rasta tik po penkerių metų.

Praėjus beveik dviem dešimtmečiams. vienos iš trijų dingusių studenčių - Heter - brolis Džeimsas su grupele draugų nutaria išsiaiškinti. kas iš tikrųjų nutiko jo seseriai ir jos draugams. Apsiginklavę kameromis ir dviejų vietinių vedlių pagalba. jaunuolių grupelė patraukia į tuos pačius miškus. Iš pradžių ekspedicija nežada nieko paslaptingo. juo labiau - pavojingo. Tačiau užslinkus nakčiai smalsiuosius jaunuolius aplanko mistinė. paslaptinga ir pavojinga jėga. Lėtai slenkant nakties valandoms. Džeimsas ir jo draugai supranta. kad legenda nėra iš piršto laužta. Bleiro ragana tikra ir jų visų gyvybėms iškilo mirtinas pavojus.

Žymiojo 1999 m. filmo „Projektas „Bleiro ragana" tęsinys buvo filmuojamas didžiausioje paslaptyje - net ir patys aktoriai galvojo. kad dalyvauja juostos „Miškai" filmavime. Tik keli filmą kūrusios studijos „Lionsgate" vadovai žinojo tiesą. Slaptumas visiškai suprantamas: 1999 m. sukurta juosta tapo visų laikų pelningiausiu kino projektu: sukurtas vos už 60 tūkst. dolerių. viso pasaulio kino teatruose filmas uždirbo šiek tiek mažiau nei ketvirtį milijardo.

Žiūrėti Bleiro ragana online 2 719 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Bleiro ragana / Blair Witch (2016)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo