BDRip
Ozas: didingas ir galingas

Ozas: didingas ir galingas

(Oz the Great and Powerful)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 2val. 10min.
Kalba:
Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis
Režisavo: Sam Raimi
Aktoriai: James Franco. Michelle Williams. Rachel Weisz ...
Filmo siužetas:
Rašytojas Lymanas Frankas Baumas parašė net keturiolika knygų apie Ozo šalies burtininką. Tačiau nė vienoje neatskleidė Burtininko praeities.

Todėl atėjo laikas. kai trilogijos „Žmogus voras" kūrėjas Samas Raimi ir filmo „Alisa stebuklų šalyje" prodiuseriai. pristato 1939-ųjų filmo „Ozo šalies burtininkas" priešistorę. atsakysiančią į klausimą kaip Burtininkas pateko į Ozo šalį.

Skrisdamas oro balionu šlovės ir turtų trokštantis cirko magas Oskaras Digsas akt. James Franco patenka į uragano verpetą. Skriedamas beprotišku greičiu Oskaras netikėtai patenka į stebuklingą Ozo šalį. kurios gyventojai naiviai laukia legendose minimo didžiojo burtininko pasirodymo.

Manydamas. jog pagavo savo laimės ir turtų! paukštę. jaunasis magas susiduria su trimis Ozo šalies burtininkėmis. Teodora akt. Mila Kunis. Evanora akt. Rachel Weisz ir Glinda akt. Michelle Williams – burtus išmano puikiai! Ir netrunka suabejoti. ar Oskaras – tikrai jų šalies legendose minimas burtininkas...

Norom nenorom Oskarą Digsą įtraukia Ozo šalies įvykių verpetas... Didingu ir galingu tampantis Oskaras turi išspręsti didžiausią šios šalies Gėrio ir Blogio klausimą. Ir tam reikia panaudoti visą savo magiškąjį arsenalą ir triukus... Kurių – ne tiek jau ir daug...

Ir tik laiko klausimas. kieno pusėn stos didis burtininkas. Niekas nežino. galbūt jis tėra apgavikas. ketinantis grįžti gimtinėn.

Žiūrėti Ozas: didingas ir galingas online 2 417 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Ozas: didingas ir galingas / Oz the Great and Powerful (2013)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo