BDRip
Gražuolė ir pabaisa

Gražuolė ir pabaisa

(Beauty and the Beast)
0
0
+1416
Balsavo: 16
Trukmė: 2h 9min
Kalba:
Žanras: Šeimai, Fantastinis, Muzikinis
Režisavo: Bill Condon
Aktoriai: Emma Watson. Dan Stevens. Luke Evans. Josh Gad. Kevin ...
Filmo siužetas:
1740-aisias prancūzų rašytoja Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašiusi pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ turbūt net nesvajojo. kad ši istorija gyvuos šimtmečius.

Bela akt. Emma Watson – miela ir kilniaširdė mergina. kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą. mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos akt. Dan Stevens įkaite prabangiuose jo rūmuose.

Nepaisant iš pradžių tarp jų tvyrojusio nepasitikėjimo ir baimės. Bela pamažu pradeda pažinti tikrąjį Pabaisos grožį – po siaubinga išore slypinčią didžiulę ir mylinčią jo širdį.

Tačiau vos tik jiems susidraugavus. Pabaisai iškyla mirtinas pavojus – gražuolės Belos gelbėti atvyksta medžiotojas Gastonas akt. Luke Evans. kuris gailesčio nejaučia niekam...

Naujojoje „Disney“ studijos ekranizacijoje šįkart susipina klasikinė istorija ir pažangiausios šiuolaikinės technologijos. tad kompiuteriu sukurti magiški personažai atrodys tarsi gyvi.

Nuostabūs kostiumai. kerinti muzika. kurią sukūrė net aštuonių „Oskarų“ laureatas. kompozitorius Alanas Menkenas. ir nemari tikrosios meilės istorija užburs ir didelius. ir mažus.

Daugeliui žinomą istoriją naujam gyvenimui prikelti ryžosi režisierius Billas Condonas „Brėkštanti aušra. 1 dalis“. „Brėkštanti aušra. 2 dalis“. „Penktoji valdžia“. o ją papasakoti buvo patikėta žaviajai britei. išaugusiai „Hario Poterio“ Hermionos uniformą Emmai Watson. aktoriui. tituluotam seru. Ianui McKellenui. Kevinui Kline'ui. Ewanui McGregorui ir kitiems.

Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa online 6 152 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą

Komentarai

Расписание сериала «Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo