WEBRip
Prancūziška porelė

Prancūziška porelė

(Un homme à la hauteur)
0
0
+22
Balsavo: 2
Trukmė: 1val. 38min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Komedija, Romantinis
Režisavo: Laurent Tirard
Aktoriai: Jean Dujardin. Virginie Efira. Cédric Kahn ...
Filmo siužetas:
Laikas puikiai prancūziškai komedijai! Svajingas Paryžius. šarmingi aktoriai. sąmojingi dialogai. visiškai nestandartinė pora ir iš to kylanti galybė nesusipratimų. „Prancūziška porelė“ – skoningai linksma juosta apie netikėtai įsiplieskusią aistrą tarp išoriškai labai skirtingų žmonių. Šis filmas visiems primins. kad meilė nelaukia tinkamo meto. neskiria pasiruošimo treniruočių ir dažniausiai nepaiso aplinkinių nuomonės.

Diana aktorė Virginie Efira yra puiki advokatė. kurios asmeninis gyvenimas nesusiklostė: ji ką tik pasirašė skyrybų dokumentus. Vieną dieną Diana sulaukia netikėto skambučio. Žavaus balso. mandagių manierų architektas Aleksandras Jean Dujardin praneša radęs jos mobilųjį telefoną. Diana sutaria dėl pasimatymo. kuriame jos laukia nedidelė tiesiogine prasme staigmena.

Prancūzų kinas nuo seno garsėja klasiškomis savo komedijomis ir charizmatiškais aktoriais. „Prancūziška porelė“ – tikras saldainis žanro gerbėjams. Filme visą savo vyrišką žavesį atskleidžia bene garsiausias šio meto prancūzų aktorius J. Dujardinas. Visame pasaulyje žinomas jis tapo laimėjęs „Oskarą“ už vaidmenį filme „Artistas“. „Prancūziška porelė“ netikėtai meilei mus įkvėps pačioje vasaros pradžioje.

Žiūrėti Prancūziška porelė online 2 701 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Prancūziška porelė / Un homme à la hauteur (2016)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo