BDRip
Alvinas ir Burundukai 2

Alvinas ir Burundukai 2

(Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel)
0
0
+44
Balsavo: 4
Trukmė: 1h 28min
Kalba:
Žanras: Animacija, Komedija, Šeimai
Režisavo: Betty Thomas
Aktoriai: Zachary Levi. David Cross. Jason Lee. Justin Long. Matthew ...
Filmo siužetas:
Prieš pora metų didžiuosiuose ekranuose Deivas Sevilis aktorius Jasonas Lee vargo su trijų hiperaktyvių dainuojančių burundukų šutve: Alvinu įgarsino Justinas Longas. Saimonu Matthew Gray‘us Gubleris ir Teodoru Jesse‘is McCartney‘is. Nors nuolat burbėdavo. Deivas burundukus iš tiesų labai mylėjo. tačiau tai suprato tik tuomet. kai jų vos neprarado.

Prabėgus porai metų tie išgyvenimai pamažu užsimiršo. Deivas vėl ėmė trokšti ramybės ir jo galvoje vis aiškiau dėliojosi naujas planas – išsiųsti burundukus į mokyklą. Žinoma. burundukams mokytis ir gyventi kartu su žmonėmis nelabai patinka. Išplėšti iš namų aplinkos. o dar tas pasaulinis populiarumas – jis irgi vargina. Tačiau Deivas neperkalbamas ir burundukams tenka susitaikyti su nauju gyvenimu.

Tuo tarpu blogasis muzikos prodiuseris Ajanas akt. Davidas Crossas niekaip negali pamiršti jam iš nagų išsprūdusios grupės „Alvinas ir burundukai“ – juk jie turėjo jį padaryti turtingą! Negalėdamas susitaikyti su tokiu pažeminimu. Ajanas išmaišo visą pasaulį ir jam galų gale nusišypso sėkmė. Prodiuseris suranda tris lygiai taip pat mėgstančias dainuoti burundukes jas įgarsino Christina Applegate. Anna Faris ir Amy Poehler ir galų gale gali įgyvendinti saldžią keršto svajonę: jo naujoji grupė populiarumu užtemdys „Alviną ir burundukus“!

Žiūrėti Alvinas ir Burundukai 2 online 2 646 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Alvinas ir Burundukai 2 / Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (2009)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo