BDRip
Holograma karaliui

Holograma karaliui

(A Hologram for the King)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 1val. 38min.
Kalba:
Žanras: Komedija, Drama
Režisavo: Tom Tykwer
Aktoriai: Tom Hanks. Sarita Choudhury. Ben Whishaw ...
Filmo siužetas:
Smagi ir neįtikėtina ant bedugnės krašto atsidūrusio amerikiečio istorija: nukeliavęs į kitą pasaulio kraštą jis kurs verslą ir ieškos žmonos.

2010m. Saudo Arabija. Šalis prieš pat ją supurtant „Arabų pavasariui“ – demonstracijų. karų ir protestų suirutei.

Amerikiečio Alano Clay akt. Tom Hanks gyvenimas pastaruoju metu buvo ne rožėmis klotas – jį paliko žmona. sustreikavo verslas ir neliko ir namų. Nusivylęs gyvenimu ir nebeturėdamas ko prarasti jis išvyksta į Saudo Arabiją. kur tikisi sudaryti. jo manymu. gyvenimo sandorį – Saudo Arabijos vyriausybei parduoti holografinę telekonferencijų sistemą.

Tačiau svetima šalis jį pasitinka ne taip svetingai. kaip jis iš pradžių tikėjosi – sunkiai perprantančiam vietinius papročius ir varginamam nešvarios biurokratijos. Alanui paguoda tampa tik išmintingo taksisto akt. Alexander Black ir gražuolės gydytojos akt. Sarita Choudhury draugija.

Įkvepianti neprarasti vilties ir niekad nenuleisti rankų istorija yra sukurta pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo Dave'o Eggers'o romaną. Filmą į kino teatrus perkėlė režisierius Tomas Tykwer'is „Debesų žemėlapis“. „Kvepalai: vieno žudiko istorija“. „Myliu tave. Paryžiau“. „Bėk. Lola. bėk“ ir kiti.

Komiškoje dramoje pagrindinį veikėją įkūnija dviejų „Oskarų“ laureatas Tomas Hanksas. Filme taip pat vaidina amerikiečių kino žvaigždė Tomas Skerrittas ir įspūdingo grožio indų kilmės aktorė iš Anglijos Sarita Choudhury.

Žiūrėti Holograma karaliui online 2 038 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Holograma karaliui / A Hologram for the King (2016)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo