BDRip
Marsietis

Marsietis

(The Martian)
0
0
+66
Balsavo: 6
Trukmė: 2val. 24min.
Kalba:
Žanras: Nuotykių, Drama, Fantastinis
Režisavo: Ridley Scott
Aktoriai: Matt Damon. Jessica Chastain. Kristen Wiig ...
Filmo siužetas:
Ambicingą NASA misiją Marse nutraukia galinga kosminė audra. todėl astronautų įgula nedelsiant evakuojama į Žemę. Deja evakuacijos metu nuo įgulos netikėtai atsiskiria astronautas Markas Vatnis akt. Matt Damon. Įgulai grįžus į Žemę. NASA vadovams tenka pranešti liūdną žinią: astronautas Markas Vatnis žuvo. Tačiau iš tiesų Markas vis dar gyvas. Jis išgyveno audrą Marse. ir dabar su siaubu suvokia. jog kosmose liko vienui vienas. Jo kosminis laivas – sugadintas. ryšis su NASA nutrūkęs.

Kaip išsikviesti pagalbą? Markas žino. kad net ir užmezgus ryšį. pagalba atkeliautų tik po ketverių metų. o kapsulė. kurioje jis užstrigo. gyvybę palaikys tik vieną mėnesį. Dabar vienintelė jo išeitis – panaudoti visas savo mokslines žinias ir pačiam sugalvoti. kaip Marse. planetoje. kurioje niekas neauga. užsiauginti maisto ir kaip atkurti sugadintą ryšį...

Čia. Žemėje. likę Marko įgulos nariai nutaria gelbėti kolegą ir pasiryžta vieni keliauti į Marsą. Kosmonauto Vitnio laikas senka ir niekas nebėra tikras. kad jam pavyks sugrįžti...

Populiaraus amerikiečių rašytojo Andy Weiro bestselerio motyvais sukurtas filmas pranoks net didžiausių fantastikos gerbėjų lūkesčius. Kuriant šį filmą režisierius Ridely Scottas „Egzodas. Dievai ir karaliai“. „Prometėjas“. „Dangaus karalystė“. „Amerikos gangsteris“. „Hanibalas“ itin glaudžiai bendradarbiavo su NASA specialistais. todėl filme gausu realios kosmoso tyrinėtojų patirties ir įspūdžių.

Net tik paprastų Žemės gyventojų. bet ir pačios NASA darbuotojų nekantriai laukiamame filme vaidina Mattas Damonas. Jessica Chastain. Kristen Wiig. Jeff Daniels. Kate Mara. Seanas Beanas ir kiti.

Žiūrėti Marsietis online 3 771 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Marsietis / The Martian (2015)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo