BDRip
Rytai vakarai

Rytai vakarai

(Est - Ouest / East-West)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 2val. 1min.
Kalba:
Žanras: Drama, Istorinis, Romantinis
Režisavo: Régis Wargnier
Aktoriai: Oleg Menshikov. Sandrine Bonnaire. Catherine Deneuve ...
Filmo siužetas:
Siužeto pagrindas – jaunos šeimos likimas. Ji – prancūzė. Jis – rusas. Emigrantas. Puikus gydytojas. Ramų gyvenimą Paryžiuje sudrumsčia pokario euforija ir Stalino kvietimas grįžti į tėvynę. padėti jai pakilti iš griuvėsių. Mari Sandrine Bonnaire ir Aleksejus Olegas Menšikovas – širdyje idealistai. tikintys šviesiu pasaulio rytojumi. Kelias “namo” truko tiek laiko. kiek jo reikia garlaiviui nuplaukti nuo Marselio iki Odesos. Kelias atgal truko beveik visą gyvenimą ir pareikalavo tokių dalykų. apie kurių egzistavimą prancūzė Mari net neįtarė.

“Rytai.Vakarai” – kino romanas. kupinas meilės ir neapykantos. kančių ir intrigų. pavydo ir karčios laimės. Režisierius Regis Wargnier – istorinės melodramos meistras. todėl jam pavyko meistriškai suderinti pokario Rusijos egzotiką bei realijas ir tikrus. nesumeluotus žmonių jausmus. Filmo scenarijų rašė keturi profesionalai: Rusiją atstovavo Rustamas Ibrahimbekovas ir Sergejus Bodrovas vyresnysis. Prancūzijoje dirbo Louis Gardelis “Indokinijos” scenarijaus autorius ir pats Regis Wargnier. scenarijus klajojo maršrutu Paryžius-Maskva-Baku-Los Andželas. nes autoriams ilgai nepavyko susitikti. Režisierius surinko puikius aktorius. tai Sandrine Bonnaire ir legendinė Catherine Deneuve. Olegas Menšikovas. Sergejus Bodrovas. Tatjana Dogileva ir Bogdanas Stupka.

Prancūzijos ir Rusijos kritika įvertino filmą labai gerai. Teigiama. kad režisieriui pavyko suderinti dramatiškus jausmus. bei meilės trikampius su istorinėmis realijomis. išvengti banalumo ir tikrovės lakavimo. Puikūs vaidmenys. ypač Olego Menšikovo. kurio herojus iš romantiko emigranto virsta žmogumi. mėginančiu toje košmariškoje realybėje gelbėti savo meilę ir savo garbę. Sandrine Bonnaire. laukinė ir jautri. tyrinėja naujas savo talento formas. Jos partneris Olegas Menšikovas – genialus aktorius.

Žiūrėti Rytai vakarai online 2 143 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Rytai vakarai / Est - Ouest / East-West (1999)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo