BRRip
Blogas vyrukas

Blogas vyrukas

(Nabbeun namja / Bad Guy)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 1h 40min
Kalba:
Žanras: Drama
Režisavo: Ki-duk Kim
Aktoriai: Jae-hyeon Jo. Won Seo. Yun-tae Kim. Duk-moon Choi. ...
Filmo siužetas:
Jaunas viskuo nusivylęs gangsteris pamilsta atsitiktinai gatvėje sutiktą studentę. Nesulaukęs jokio jos dėmesio. jis daro viską. kad sugriautų merginos gyvenimą: paverčia ją gatvės prostitute. priverčia pereiti visus pragaro ratus. o pats blaškosi tarp meilės bei kaltės jausmo. Tai atvirumu šokiruojanti. erotiška meilės ir neapykantos istorija.

„Visi nori gimti geroje šeimoje. deramai nugyventi gyvenimą. Tačiau pasaulyje daug netikėtumų. kurie gali visiškai sugriauti jūsų ateities planus. - sako filmo režisierius Kim Ki Dukas.

– Kiti žmonės gali aukštyn kojomis apversti jūsų gyvenimą. o jūs būsite priverstas su tuo susitaikyti. Didmiestyje. alsuojančiame beprotybe. nepaisant milžiniškų pastangų laikytis padorumo ir moralės normų. aš nustebau pastebėjęs. kad taip pat gyvenu kaip „blogas vyrukas“.

Pagrindinis filmo herojus – žmogus. kuris nuo pat gimimo spinduliuoja blogį. Tai tamsos žmogus...tas. kuris vien žvilgsniu gali sugriauti moters gyvenimą. Jo elgesys toks žiaurus ir negailestingas – atrodo jis yra pats šėtonas. Aš tai vadinu likimu“.- taip kultinis Korėjos kino menininkas ir garsiausių kino festivalių favoritas Kim Ki Dukas „Sala“. „Pavasaris. vasara. ruduo. žiema... ir vėl pavasaris“ pristato savo filmą.

Žiūrėti Blogas vyrukas online 2 824 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Blogas vyrukas / Nabbeun namja / Bad Guy (2001)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo