BDRip
Viktoras Frankenšteinas

Viktoras Frankenšteinas

(Victor Frankenstein)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 1h 50min
Kalba:
Žanras: Drama, Siaubo, Fantastinis
Režisavo: Paul McGuigan
Aktoriai: Daniel Radcliffe. Jessica Brown Findlay. Bronson Webb. ...
Filmo siužetas:
Rodos. Frankenšteino istorija žinoma daugeliui. Jaunas medicinos studentas Viktoras akt. James McAvoy sukuria žmogų iš atskirų mirusių žmonių kūnų dalių ir net įmina mįslę. kaip jam suteikti gyvybę. tačiau atgijęs jo kūrinys tampa toks kraupus ir baisus. kad net pats jo kūrėjas netenka amo.

Filme „Viktoras Frankenšteinas" ši istorija bus papasakota liudininko - Viktoro asistento Igorio lūpomis akt. Daniel Radcliffe. Jaunuolių draugystė. tapusi keisčiausiu Igorio gyvenimo potyriu. suteikė jam galimybę iš arti pamatyti. kaip žmogaus genialumas gali sukurti ne tik grožį. bet ir siaubą.

Garsaus XIX amžiaus anglų rašytojos Mary Shelley siaubo romano „Frankenšteinas" herojus Viktoras į literatūros ir kino istoriją įėjo. kaip vienas įspūdingiausių personažų. Daugeliui kūrėjų jis tapo įkvėpimo šaltiniu. amerikiečių režisieriui Paului McGuiganui - taip pat.

Naujausias jo darbas nuotykių filmas „Viktoras Frankenšteinas" atskleis visai kitokią šios siaubingos istorijos pusę. Pagrindiniai vaidmenys itin laukiamame filme buvo patikėti iš Hario Poterio marškinių jau išaugusiam britui Danieliui Radcliffe'ui ir Jamesui McAvoy'ui.

Žiūrėti Viktoras Frankenšteinas online 2 616 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Viktoras Frankenšteinas / Victor Frankenstein (2015)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo