Treileris
Eime su manimi

Eime su manimi

(Walk with Me)
0
0
+22
Balsavo: 2
Trukmė: 1h 34min
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Dokumentinis
Režisavo: Marc J. Francis. Max Pugh
Aktoriai: Benedict Cumberbatch. Thich Nhát Hanh. Brother Pháp De. ...
Informacija: Greitai matysite
Filmo siužetas:
„Eime su manimi” - tai kino kelionė į mindfulness ir Zen budizmo meistro Thich Nhat Hanh pasaulį.

1982 metais visame pasaulyje žinomas Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh įkūrė Slyvų kaimelį – vienuolyną Prancūzijos kaime. skirtą gyventi vienuoliams ir vienuolėms. o pasauliečiams iš viso pasaulio atvykti ir susipažinti su mindfulness praktika.

Pastaraisiais metais mindfulness praktika tapo labai populiari. jos įtaka mažinant stresą bei nerimą pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu. Kaip „ekologiškas” tapo nauja kryptimi maistui. taip mindfulness tapo nauja kryptimi protui. Plačiai žinomas 90-ties metų Zen budizmo meistras Thich Nhat Hanh milijonus žmonių Vakaruose supažindino su mindfulness praktika.

Šiandien juo uoliai seka pasaulio politikos ir verslo lyderiai. - Silikono slėnio vadovai bei teatro ir kino žvaigždės. įskaitant Oprah Winfrey. kurios laidoje jis svečiavosi dukart.

Savo draugo Martin Luther King Jr. nominuotas Nobelio taikos premijai. Thich Nhat Hanh taip pat yra žmogaus teisių aktyvistas. poetas ir puikus rašytojas. Jo knygos tapo bestseleriais visame pasaulyje. o socialiniame tinkle Facebook juo seka milijonai.

„Jaudinantis ir puikus filmas. užfiksavęs Thich Nhat Hanh esmę. gelmę ir poeziją... nuostabus kupinas meilės kūrinys.” Alejandro G. Iñárritu

Žiūrėti Eime su manimi online 3 323 Žiūrėjo.

  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Eime su manimi»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo