BDRip
Mėnulis

Mėnulis

(Moon)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1val. 37min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Drama, Mistinis, Fantastinis
Režisavo: Duncan Jones
Aktoriai: Sam Rockwell. Kevin Spacey. Dominique McElligott ...
Filmo siužetas:
„Lunar Industries“ darbuotojas Semas Belas Sam Rockwell išsiunčiamas trejiems metams dirbti didžiulėje automatizuotoje Sarang mėnulio bazėje. kur vienintelis jo kompanionas yra dirbtinio intelekto robotas Gertis. Semo užduotis - prižiūrėti automatizuotus „kombainus“. kurie išgauna helį iš mėnulio regolito. Išgautą kurą jis periodiškai siunčia į Žemę. kur šis panaudojamas labai reikalingos švarios branduolių sintezės energijos gamyboje. Dėl nuolatinių palydovo susisiekimo trukdžių. su žmona Tese ir jų dukrele Eva. Semas gali bendrauti tik įrašytomis vaizdo žinutėmis.

Likus dviem savaitėms iki jo išvykimo atgal į Žemę. Semą pradeda kamuoti galvos skausmai bei haliucinacijos. Vieno tokio migrenos priepuolio metu jis padaro avariją. Po kiek laiko Semui prabudus bazės ligoninėje. Gertis apklausia jį ar jis prisimena. kas įvyko avarijos metu. šiam atsakius neigiamai – užtikrina. kad tai nėra neįprasta. Semas pradeda kai ką įtarti. kai užtinka tiesioginį pokalbį tarp Gerčio ir įmonės vadovų bei sužino. kad Gerčiui liepta jo neišleisti iš bazės. Taip pat pranešama. kad sutvarkyti apgadinto kombaino atvyksta gelbėjimo komanda Eliza.

Semas sąmoningai sugadina dujų vamzdį. kad įtikintų Gertį išleisti jį laukan ir patikrinti ar nėra išorinių pažeidimų. Tačiau. sugrįžus į avarijos vietą. Gertis ten randa vos gyvą žmogų. kuris stebėtinai atrodo lygiai kaip jis. Gertis juos abu tapatina kaip Semą Belą...

Žiūrėti Mėnulis online 2 263 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Mėnulis / Moon (2009)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo