BDRip
Universalus karys

Universalus karys

(Universal Soldier)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 1val. 42min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris
Režisavo: Roland Emmerich
Aktoriai: Jean-Claude Van Damme. Dolph Lundgren. Ally Walker ...
Filmo siužetas:
Filmų „Diena po rytojaus“. „Nepriklausomybės diena“. „Godzila“ režisieriaus Rolando Emmericho vienas pirmųjų darbų. į kurį jis pakvietė dvi ryškiausias to meto veiksmo filmų žvaigždes – belgą Van Damme‘ą ir švedą Dolphą Lundgreną.

Elitinis specialiai parengtų kovotojų būrys išsiruošia į lemtingą žygį prieš teroristus. Televizijos žurnalistė Viktorija rengia reportažą apie šią operaciją. Smalsi ir drąsi moteris. rinkdama informaciją apie savo herojus. atskleidžia skandalingą ir kraupią šių kariūnų neįtikėtinos galios paslaptį.

Kai tiesa pamažu išryškėja. vienas būrio narys nužudo Viktorijos operatorių. Moteris nusprendžia sprukti. tačiau įsiutę kovotojai pasiryžę iki galo saugoti savo paslaptis ir puola persekioti žurnalistę. Padėti Viktorijai gali tik Liukas – vienas elitinio dalinio kariūnų. tačiau šiek tiek kitoks nei visi. Jo bendražygiai – savotiški šiuolaikiniai Frankenšteinai. mokslinių eksperimentų ir kruopštaus darbo rezultatas.

Žmonės – ginklai nežino. kas yra jausmai. emocijos ir dvejonės. Tačiau Viktorijos dėka atsiskleidžia Liuko žmogiškoji prigimtis.

Žiūrėti Universalus karys online 2 849 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Universalus karys online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo