BDRip
Monstrų ataka

Monstrų ataka

(Reign of Fire)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1 Val. 41 min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis,
Režisavo: Rob Bowman
Aktoriai: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, ...
Filmo siužetas:
Ar jums teko girdėti, kaip išnyko drakonai? Na, žinoma. Gigantiškas meteoritas trenkėsi į žemę maždaug prieš 65 milijonus metų ir skeveldros užstojo saulę. Jūs manote, kad esate teisūs? Neskubėkite! Tik dabar sužinosite, kaip viskas vyko iš tikrųjų. Visą tą laiką drakonai buvo gyvi ir tik laukė tinkamo momento, kol kas nors juos pažadins.
Šių dienų Londone dvylikametis berniukas stebi savo mamos, profesionalios konstruktorės-inžinerės organizuotus miesto kasinėjimus, kurių metu sukeltas triukšmas prikelia ugnimi alsuojantį drakoną.
Po dvidešimties metų žemę okupuoja galingi monstrai, paversdami visus mums žinomus miestus pelenais ir griuvėsiais. Vienas iš nedaugelio likusiųjų gyvųjų žmonių - tai Quinnas, kuris yra kaip tik tas pats būsimos pasaulio tragedijos pradžią matęs vaikas. Dabar jis vadovauja mažai paprastų mirtingųjų bendruomenei, siekiančiai išgyventi ugnies apimtoje teritorijoje. 
Quinno gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis, kai į stovyklą atvyksta puikiai treniruoti ir parengti kariai, kuriems vadovauja ambicingasis Van Zanas ir žavioji Alex. Jau daugelį metų jie karštligiškai medžioja visą pasaulį sunaikinusius ir ugnį sėjančius monstrus.
Amerikos kariai atvyko į Angliją, pasiryžę nukauti žiauriausią kada nors žemėje gyvenusį vyriškos lyties drakoną. Jeigu pavyks nužudyti jį, tai išnyks ir visi kiti monstrai...

Žiūrėti Monstrų ataka online 1 187 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Monstrų ataka online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo