BDRip
Mūsų nepagausi

Mūsų nepagausi

(Nas ne dogonish)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1 Val. 30 min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Kriminalinis, Trileris
Režisavo: Ilya Shilovsky
Aktoriai: Ekaterina Vilkova, Svetlana Svetikova, Dmitriy Shevchenko, ...
Filmo siužetas:
Naujųjų metų išvakarėse jaunas rusų kilmės amerikietis Veinas atskrenda į Maskvą. Valstijose vaikinas paliko turtingą sužadėtinę Šerę – santuoka su milijoniere turi garantuoti Veinui laimingą ateitį. Tačiau visus planus sugriauna nelemtoji kelionė į Rusiją, kurioje laukia nauja meilė ir neįtikėtini nuotykiai. Maskvoje Veinas susipažįsta su Olga – jaunute aktore, kurios motina vadovauja moterų įkalinimo įstaigai. 

Šis susitikimas lemtingas - netrukus amerikietis pakliūna į tikrų nusikaltėlių nagus. Moterų kolonijoje įvykdoma žmogžudystė. Tarp įtariamųjų atsiduria prižiūrėtojas Semionas ir dvi jaunos kalinės. Trijulė nusprendžia sprukti, o drauge pričiumpa ir Olgą, kurią motina pasiuntė į kamerą pašnipinėti. Ištrūkę į laisvę bėgliai supranta, kad reikia prasimanyti pinigų. Olga prisimena Veiną ir pasiūlo užsukti pas jį į viešbutį. Naivus vaikinas tampa įkaitu, už kurį iš turtingosios sužadėtinės pagrobėjai pareikalauja apvalios sumelės. 

Tačiau pasivažinėjimas su naujaisiais pažįstamais po naktinę Maskvą, drauge patirti nuotykiai sugrąžina jaunuolį į tikrojo gyvenimo teritoriją. Kiekviena akimirka čia nepakartojama – ryški, aštri ir kupina aistros. Jis nebenori skirtis su merginomis ir Semionu. Įkaitas virsta bendrininku. 

Vieną pagrindinių vaidmenų šiame trileryje sukūrė jauna Rusijos dainininkė, realybės šou „Žvaigždžių fabrikas - 3 “ dalyvė Svetlana Svetikova.

Žiūrėti Mūsų nepagausi online 714 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Mūsų nepagausi online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo