BDRip
Tėčio dienos rūpestis

Tėčio dienos rūpestis

(Daddy Day Care)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1 Val. 32 min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Komedija, Šeimai
Režisavo: Steve Carr
Aktoriai: Eddie Murphy, Jeff Garlin, Steve Zahn, Regina King, Kevin ...
Filmo siužetas:
Du tėveliai Charlis ir Philas praranda darbą didelėje maisto kompanijoje. Tai reiškia, kad jiems tenks atsiimti savo sūnelius iš prašmatnios “Chapmano” mokyklėlės.

Bevaisės naujo darbo paieškos įpareigoja savo keturmečius vaikus prižiūrėti namuose, kol jų mamos dirba. Kadangi tėveliams artimiausiu metu nenusimato jokie rimtesni darbai, Charliui ir Philui kilo idėja: jeigu jie gali pasirūpinti dviem vaikais, kodėl negalėtų prižiūrėti dešimties? 

Neilgai trukus jie įkuria nuosavą mokyklėlę “Tėčio dienos rūpestis”. Vaikai čia mokomi skaityti, žaisti, bendrauti vieni su kitais ir visą tai daryti su malonumu ir gera nuotaika. Vaikams auklėti, tėveliai taiko kiek neįprastus ir netgi labai juokingus metodus.

Kai tik naujosios mokyklėlės reikalai pajuda į priekį, ji pradeda varžytis su prestižine “Chapmano” mokykla. Vis daugiau vaikų iš “Chapmano” pereina į “Tėčio dienos rūpestį”. Užverda komiška konkurencinė kova. 

Negailestinga “Chapmano” direktorė, negali šito pakęsti. Kaip ir ankstesnius konkurentus, ji visais įmanomais būdais bando “Tėčio dienos rūpestį” išstumti iš šio biznio.

Žiūrėti Tėčio dienos rūpestis online 725 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Tėčio dienos rūpestis online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo