BDRip
Europudingas 2: Rusijos lėlytės

Europudingas 2: Rusijos lėlytės

(Les poupées russes)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 2 Val. 9 min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Režisavo: Cédric Klapisch
Aktoriai: Romain Duris, Kelly Reilly, Audrey Tautou, Cécile de ...
Filmo siužetas:
„Europudingas 2: Rusijos lėlytės“ – prieš keletą metų pasirodžiusio filmo „Europudingas“ tęsinys. Tai naujas susitikimas su pažįstamais herojais po kelerių metų.

Ksaverui (akt. Romenas Duri) jau trisdešimt. Jis prieš keletą metų baigė universitetą, tad prisiminimai apie studentiško gyvenimo malonumus jau blėsta. O suaugusiųjų pasaulis jam dar neteikia džiaugsmo. Ksaveras jau spėjo suprasti, kad ne taip paprasta pasiekti tai, apie ką svajoja vilčių kupini studenčiokai. Realus gyvenimas ne rožėm klotas...

Trisdešimtmetis, svajojęs tapti rašytoju, prie savo tikslo nepriartėjo nė per žingsnį. Tokių kaip jis – norinčių tapti žinomais ir populiariais rašytojais – šimtai, o pasiseka tik vienam kitam. Tad Ksaverui lieka tenkintis reporterio darbu ar dar blogiau - būti pastumdėliu. Vienintelis jo pasiekimas „literatūros“ srityje – bendradarbiavimas kuriant pigaus televizijos serialo scenarijų.

Meilės fronte taip pat nieko gero... Ne, nepagalvokit, kad Ksaveras koks nevykėlis ir liurbis, kurio šalinasi dailiosios lyties atstovės. Gražios moterys nešykšti dėmesio Ksaverui, tačiau jo santykiai su moterimis apsiriboja vienos nakties nuotykiais ir nevykusiais aklavietėj užstrigusiais romaniūkščiais. Moterys, kurios Ksavero nedomina jau kitą rytą. Moterys, kurios patinka Ksaverui, tačiau kurioms pabosta Ksaveras. O kur toji vienintelė, jam skirtoji?..

Nepaisant visų nesėkmių bendraujant su moterimis, Ksaveras turi dvi artimas drauges. Jis vis dar bendrauja su studentiškų dienų meile Martina (akt. Odri Tatu). Dabar Martina – jauna vieniša motina. Tačiau vaikelis ne Ksavero. Martina kažkokiu Ksaverui nesuvokiamu būdu išslydo jam iš rankų. Kaip ir daugelis kitų moterų...

Kita Ksavero draugė – Izabelė (akt. Sesilė de Frans). Ji linksma, patraukli mergina ir ištikima draugė. Ksaveras gali pasikliauti ja, net tada, kai reikia suvaidinti spektaklį seneliui, trokštančiam susipažinti su neegzistuojančia anūko sužadėtine.

Sesilė gal ir būtų tinkama pora Ksaverui, jei... ne jos homoseksuali seksualinė orientacija.

Tačiau vienas įvykis apverčia visą jauno vyro gyvenimą ir atveda Ksaverą į plačiąją Rusiją. O kokios ten moterys, žino kiekvienas!

Žiūrėti Europudingas 2: Rusijos lėlytės online 677 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Europudingas 2: Rusijos lėlytės online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo