BDRip
Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas

Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas

(Terminator 3: Rise of the Machines)
0
0
+22
Balsavo: 2
Trukmė: 1 Val. 49 min.
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Veiksmo, Fantastinis
Režisavo: Jonathan Mostow
Aktoriai: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna ...
Filmo siužetas:
Dešimtmetis Džonas Konoras išnyko nuo to laiko, kai padėjo sutrukdyti Teismo dienos įvykdymui ir išgelbėjo žmoniją nuo pražūties. Dabar jam 25, Konoras gyvena už įstatymo, nes nėra įrašų apie jo egzistavimą iki kol nepasirodo T-X, kuri siunčiama sutvarkyti savo pirmtako T-1000 neužbaigtų darbų. Ši mašina yra negailestinga ir nepermaldaujama, tačiau jos žmogiška išvaizda yra graži. 

Dabar Konoras tiki, kad vienintelis kas gali padėti išlikti – tai Terminatorius, paslaptingas samdomas žudikas. Kartu, jie turi laimėti prieš tokius technologinius pasiekimus kaip T-X ir užbėgti artėjančios Teismo dienos grėsmei… arba pasitikti apokalipsę ir civilizacijos žlugimą.

Ir štai praėjo dešimtmetis nuo to laiko, kai Džonas Konoras sutrukdė Teismo Dienai taip apsaugodamas žmoniją nuo sunaikinimo. Dabar dvidešimt penkerių, Konoras gyvena tarsi kitoje žinojimo pusėje – be namų, be kreditinių kortelių, be telefono ir be darbo. Ir jokių įrašų apie jo egzistavimą. Jokių galimybių, kad jis gali būti susektas galingų išsivysčiusių mašinų tinklo Skynet, kuris jau bandė jį nužudyti, įsivelti į karą su žmonija.

Praeities šešėliai žengia į ateitį. Didžiausią patirtį turinti Skyneto žudymo mašina kyborgas T-X siunčiama atgal į ateity, kad galėtų užbaigti savo pirmtako T-1000 darbą. T-X turi puikią ir patrauklią žmogišką išvaizdą. 

Jis sakė, jog sugrįš ir sugrįžo. Daugiau nei po dešimtmečio Arnoldas Švarcnegeris vėl žengia su metaliniais Terminatoriaus, herojiškiausio ir niekšiškiausio herojaus visoje kino istorijoje, batais.

Žiūrėti Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas online 1 067 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo