BDRip
Princas Žavusis

Princas Žavusis

(Charming)
0
0
+1214
Balsavo: 14
Trukmė: 1h 30min
Kalba: Lietuvių k.
Žanras: Animacija, Komedija, Šeimai,
Režisavo: Ross Venokur
Aktoriai: Demi Lovato. Wilmer Valderrama. Sia. Nia Vardalos. Ashley ...
Filmo siužetas:
„Princas Žavusis“ – šmaikšti ir nuotaikinga animacinė komedija. kurioje trys princesės – Pelenė. Mieganti Gražuolė ir Snieguolė – sužino. kad yra įsimylėjusios TĄ PATĮ princą. Netikėta? Tai ne kas kita. kaip naujas „Šreko“ prodiuserio darbas!

Princas Žavusis nešiojasi prakeiksmą nuo pat vaikystės – visos merginos jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio! Beviltiškai galvas pametusios damos ir jų palikti mylimieji karalystėje kelia tikrą sumaištį. Kad prakeiksmas nevirstų baisia nelaime ir nesunaikintų visos karalystės. princas turi surasti savo tikrąją meilę iki 21-ojo gimtadienio. 

Vieną dieną princas Žavusis susipažįsta su žaviąja plėšike Leonora. kuri taip pat prakeikta – jos širdis bejausmė. todėl princo kerai jos neveikia. Apsimetusi vaikinu Leonora lydi princą į kupiną nuotykių kelionę pas jį užbūrusią raganą. Pašėlusi porelė turės įveikti baisius monstrus. susiremti su milžinais bei atsilaikyti prieš nieko gero nežadančius piktosios raganos burtus. Pakeliui princui ir Leonorai bus lemta sužinoti. kas yra tikra draugystė. o galbūt... ir kas yra meilė.

Animacijoje skambančias dainas kūrė ir jas atliko pasaulio pop-muzikos princesės Demi Lovato. Avril Lavigne. Ashley Tisdale. populiari Kinijos dainininkė G.E.M.

Žiūrėti Princas Žavusis online 8 454 Žiūrėjo.

  • Grotuvas #1
  • Grotuvas #2
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Princas Žavusis online»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo