WEBRip
Šeimos bičas 9 sezonas

Šeimos bičas 9 sezonas

(Family Guy Season 9)
0
0
+11
Balsavo: 1
Trukmė: 22min
Kalba:
Žanras: Animacija, Komedija
Režisavo: Seth MacFarlane. David Zuckerman
Aktoriai: Seth MacFarlane. Alex Borstein. Seth Green. Mila Kunis. ...
Informacija: Pilnas sezonas
Filmo siužetas:
Kultinis animacinis serialas suaugusiems „Šeimos bičas”. Jei žiūrėjai garsiuosius "Simpsonus" būtinai pamilsi ir šią išprotėjusią šeimynėlę.

Šeimos galva Piteris Griffinas – stambus. padūkęs. mielas vyrukas nebijantis keistoje galvoje kirbančių minčių rėžti tiesiai šviesiai. Tiesa. dažniausiai tai darantis ne vietoj ir ne laiku.
Piterio šeimynoje - žmona Luis ir trys vaikai: Krisas. Meg ir Stivis bei protingiausias šeimos narys ir geriausias draugas šuo Brajanas.

Piteris su savo šeima gyvena mažoje Amerikos valstijoje Rod Ailende. Šeimos „bičas” pasiryžęs padaryti viską dėl savo mylimų žmonių. tik. žinoma. ne tuomet. kai žiūri televizorių.
Luis - šiuolaikinė namų šeimininkė. Ji randa laiko ne tik valgiui gaminti. namams tvarkyti. bet ir pianino pamokoms.Luis - sudėtinga ir paslaptinga moteris - vyro vidinis balsas. tik. deja. dažniausiai išklausomas. kai būna jau per vėlu.

Šešiolikmetė Meg kaip ir dauguma jos bendraamžių dažnai sugėdinama savo šeimos. tačiau kitos paauglės neturi tokio tėčio kaip Piteris. kuris bet kokią gėdą paverčia tikru menu.
Trylikametis Krisas – peraugęs berniukas. mėgstantis sočiai ir daug pavalgyti. Jis atrodo grėsmingai. tačiau negalėtų nuskriausti net musės.

Vienerių metų Stivio svarbiausias tikslas – visiškas viešpatavimas pasaulyje. O šuo Brajanas – ne tik iškalbingiausias narys Griffinų šeimoje. bet ir mokslininkas. džentelmenas turintis žaliąjį Rytų kovos diržą ir dar beprotiškai mėgstantis… „Martini”.

„Šeimos bičas” jau yra pelnęs du „Emmy” apdovanojimus bei kitus keturis prestižinius apdovanojimus. taip pat nominuotas dar devyniolikai apdovanojimų už geriausius personažus. scenarijų. vaizdą ir garsą.

Žiūrėti Šeimos bičas 9 sezonas online 2 894 Žiūrėjo.

  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Расписание сериала «Šeimos bičas (9 sezonas) / Family Guy (Season 9) (2010)»
1 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
2 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
3 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
4 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
5 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
6 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo
7 серия 10 окт 2018, Ср Gears Media
8 серия 17 окт 2018, Ср BaibaKo